Başvuruda İstenen Belgeler

Başvuruda İstenen Belgeler

► Sağlık raporu – 6 ay geçerliliği vardır. (Sağlık Bakanlığına bağlı Aile Sağlık Merkezleri veya Aile Hekimliklerinden, Erkekler için hemoglobinopati taraması zorunludur) ► 4 adet vesikalık fotoğraf (Fotoğrafların renkli ve ön cepheden son altı ay içerisinde çekilmiş olması gerekmektedir. Fotoğraflarda alın, çene ve yüz görünür olmalıdır. Ozalit ve fotokopi yöntemiyle çoğaltılmış fotoğraflar kabul edilmez.) ► […]

► Sağlık raporu – 6 ay geçerliliği vardır. (Sağlık Bakanlığına bağlı Aile Sağlık Merkezleri veya Aile Hekimliklerinden, Erkekler için hemoglobinopati taraması zorunludur)

► 4 adet vesikalık fotoğraf (Fotoğrafların renkli ve ön cepheden son altı ay içerisinde çekilmiş olması gerekmektedir. Fotoğraflarda alın, çene ve yüz görünür olmalıdır. Ozalit ve fotokopi yöntemiyle çoğaltılmış fotoğraflar kabul edilmez.)

► Fotoğraflı Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi ön ve arka yüz olarak (Kişinin son medeni durumunu göstermesi ve T.C. Kimlik Numarasının yazılı olması gerekmektedir. Silinti, kazıntı yapılmış tahrif edilmiş ve soğuk damgası olmayan nüfus cüzdanları kabul edilmez.)

► Başvuruyu, çiftlerin şahsen yapması gerekmektedir.

Başvuru Noktası;

► Sarıcakaya Belediyesi / Evlendirme Şefliği

Yeni Mahalle Hürriyet Caddesi No: 96

Posta Kodu: 26870 Sarıcakaya-Eskişehir

Telefon: 0222 61 21 48/15

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlara Kapalıdır