Çocuklarıyla birlikte kitap okuyup, patates baskı yaptılar

Çocuklarıyla birlikte kitap okuyup, patates baskı yaptılar

Eskişehir Sarıcakaya İlçesi Fatih İlkokulu tarafından ‘Analı Babalı Okullar, Geziyorum, Okuyorum, Oynuyorum’ isimli gerçekleştirdiği projenin açılış töreninde veliler çocuklarıyla birlikte kitap okuyup sonra patates baskı yaptı. Açılış törenine; Sarıcakaya Kaymakamı Recep Aydın, Belediye Başkanı Faruk Güler, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Özdemir, Fatih İlkokulu Müdürü Süleyman Bilen, daire amirleri ve okul müdürleri ile öğrenci […]

Eskişehir Sarıcakaya İlçesi Fatih İlkokulu tarafından ‘Analı Babalı Okullar, Geziyorum, Okuyorum, Oynuyorum’ isimli gerçekleştirdiği projenin açılış töreninde veliler çocuklarıyla birlikte kitap okuyup sonra patates baskı yaptı. Açılış törenine; Sarıcakaya Kaymakamı Recep Aydın, Belediye Başkanı Faruk Güler, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Özdemir, Fatih İlkokulu Müdürü Süleyman Bilen, daire amirleri ve okul müdürleri ile öğrenci velileri katıldı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin hazırladığı Çanakkale ve 15 Temmuz’u anlatan resimleri büyük beğeni topladı.
Açılış konuşmasını yapan Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler, 2 önemli projeye imza atan Fatih İlkokulu öğretmen ve öğrencilerini kutlayarak “Bu iki projede ismiyle müsemma çok güzel şeyler ifade etmektedir. Bu projeyle ailelerin çocuklarla bütünleşmesi sağlanacaktır. Daha güzel bir eğitimin adımlar atılmış olacak” diye konuştu. Ardından Kaymakam Recep Aydın’ın günün önemine istinaden yaptığı açıklamasından sonra protokol, öğrenci ve veliler bir süre kitap okuyup, patates baskı yaptı. İlçe genelinde resim ve şiir dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri Kaymakam ve Belediye başkanı tarafından takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır