Bu Kez Anneler Yarıştı Çocukları Destekledi

Bu Kez Anneler Yarıştı Çocukları Destekledi

Sarıcakaya Fatih İlkokulu tarafından hazırlanan ‘Analı Babalı Okullar, Geziyorum, Okuyorum, Oynuyorum’ projesinin kapanış programı renkli görüntülere sahne oldu. Program kapsamında bu kez öğrenci velileri bilgi yarışmasında ter dökerken çocukları tarafından tezahüratlarla desteklendi. Kapanış törenine; Sarıcakaya Kaymakamı Recep Aydın, Belediye Başkanı Faruk Güler, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Özdemir, Fatih İlkokulu Müdürü Süleyman Bilen, daire […]

Sarıcakaya Fatih İlkokulu tarafından hazırlanan ‘Analı Babalı Okullar, Geziyorum, Okuyorum, Oynuyorum’ projesinin kapanış programı renkli görüntülere sahne oldu. Program kapsamında bu kez öğrenci velileri bilgi yarışmasında ter dökerken çocukları tarafından tezahüratlarla desteklendi.
Kapanış törenine; Sarıcakaya Kaymakamı Recep Aydın, Belediye Başkanı Faruk Güler, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Özdemir, Fatih İlkokulu Müdürü Süleyman Bilen, daire amirleri ve okul müdürleri ile öğrenci velileri katıldı. Yarışmaya katılan anneler için 20 soru sorulurken öğrenciler yarışmada ter döken anneleri için yarışma süresince destek tezahüratlarında bulundu.
Okul Müdürü Süleyman Bilen, bu sene ilk defa böyle bir proje gerçekleştirdiklerini belirtirken “Çocuklarımızın anneleriyle güzel bir gün geçirmesini istedik. Katılım çok güzeldi çok mutlu olduk. Bütün velilerimize buradan çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın da çok eğlendiğini gördük” dedi. Yarışma sonu Kaymakam Aydın ve Belediye Başkanı Güler, tüm annelere çeşitli hediyeler verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır