Din Görevlileri onuruna yemek

Din Görevlileri onuruna yemek

Sarıcakaya Belediyesi tarafından, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Din Görevlilerine yönelik geleneksel hale getirilen yemek etkinliği düzenlendi. Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Din Görevlileri ve Cami İmamları geleneksel hale getirilen yemekte bir araya geldi. Sarıcakaya Belediyesi tarafından, düzenlenen yemeğe; Belediye Başkanı Faruk Güler, İlçe Kaymakamı Mustafa Nevzat Mercan, İlçe Müftüsü Ahmet Kanatlı, cami […]

Sarıcakaya Belediyesi tarafından, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Din Görevlilerine yönelik geleneksel hale getirilen yemek etkinliği düzenlendi.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Din Görevlileri ve Cami İmamları geleneksel hale getirilen yemekte bir araya geldi. Sarıcakaya Belediyesi tarafından, düzenlenen yemeğe; Belediye Başkanı Faruk Güler, İlçe Kaymakamı Mustafa Nevzat Mercan, İlçe Müftüsü Ahmet Kanatlı, cami imamları ile Kur’an kursu öğreticileri katıldı. Müftü Kanatlı, din görevlilerinin hatırlanmasının kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi. Başkan Güler de, “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında bizde bu anlamlı hafta içinde böyle bir etkinlikle sizlerle beraber olmayı istedik. Cami İmamlarımız ile din görevlilerimizi bu gün içinde bir nebzede olsa onure edebilmek amacıyla böyle bir etkinlik düzenleyelim istedik. Din görevlilerimiz aydınlatıcı, bütünleştirici görev anlayışıyla önemli bir görev üstlenmişlerdir” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır